В Обухові відкрита вакансія завідувача сектору з питань охорони здоров’я

В Обухові відкрита вакансія завідувача сектору з питань охорони здоров’я
10:28 27.12.2021
В Обухові відкрита вакансія завідувача сектору з питань охорони здоров’я

В Обухові шукають відповідальну людину, яка розбирається в питаннях охорони здоров'я та бажає розвиватись на державній службі.

Відповідно до розпорядження Обухівського міського голови від 23.12.2021 № 600 Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань охорони здоров’я Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської міської ради.

Вимоги до посади:
– вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
– вільне володіння державною мовою;
– знання законодавства України (Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування»;
– володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою до Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області такі документи:
1) письмову заяву про участь у конкурсі;
2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
4) копію документа, який посвідчує особу;
5) копію військового квитка (для військовозобов`язаних);
6) довідку про допуск до державної таємниці (у разі наявності);
7) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання;
8) Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;
9) Рівень володіння державною мовою засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета, або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Документи для участі у конкурсі приймаються до 24 січня 2022 року включно.

За довідками звертатися: м. Обухів, вул. Київська, 10; відділ організаційно – кадрової роботи Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області; телефон: 5-02-65.

Погода