В Обухові відкрито лінію із виготовлення ортопедичних подушок

В Обухові відкрито лінію із виготовлення ортопедичних подушок
09:58 28.10.2022
В Обухові відкрито лінію із виготовлення ортопедичних подушок

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. В Обухові відкрито лінію із виготовлення ортопедичних подушок.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Interfoam Group of Companies.

Наша компанія продовжує підтримувати економічний фронт та робить усе можливе для збереження робочих місць і забезпечення задоволення попиту на ринку продукції товарів повсякденного вжитку українського виробництва, йдеться у повіломленні

Найгарячішим викликом воєнного часу для високотехнологічного виробництва, є організація безпеки працівників та безкомпромісне дотримання високого рівня якості продукції.

Керуючись цим, в Групі Компаній ІНТЕРФОМ, відбулися трансформації у виробничій та логістичній моделях: відкрито лінію із виготовлення ортопедичних подушок на заводі Інтерфом (м. Обухів, Київська область), реалізовано запуск виробничих потужностей для ортопедичних матраців на заводі Інтерфом-Захід (м. Хоростків, Тернопільська область), облаштована нова лінія з випуску побутових губок на заводі Інтерфом-Дніпро (м. Синельникове, Дніпропетровська область), розповіли у компанії.