Пошук

В Обухові водій образив ветерана АТО: "маршрутка моя - буду слухати "Шансон"

В Обухові водій образив ветерана АТО: "маршрутка моя - буду слухати "Шансон"

В Обухові водій маршрутки відмовися задовільнити прохання ветерана війни на Донбасі і вимкнути радіо "Шансон". Мотивація: маршрутка моя - музика теж.

Про це повідомляють читачі в пабліку Мій Обухів / Моя Обухівщина.

- Вчора їхала з Піщаної маршруткою № 5. В салоні голосно звучало радіо "Шансон". Високий сивий чоловік ввічливо попросив водія вимкнути російське радіо. На що, водій відповів, що маршрутка його власність і він у ній буде робити, що захоче. Чоловік повторив свою просьбу, додавши, що він втратив око в АТО. Відповідь була -"їздіть на таксі." Водія агресивно підтримали кілька пасажирок, які заявили, що вони хочуть слухати музику,- розповіла Nadiya Sauh.

Читайте також:

- Я теж, іноді слухаю російські пісні. Але, коли у салоні маршрутки сидить ветеран, якому російські найманці вибили око, і просить виключити російське радіо, то потрібно поставитись до нього з повагою і хоча б так віддячити за те, що він нас захищав. І взагалі, що це таке. - "Моя маршрутка і буду робити в ній , що захочу". МАршрутка для комфорту пасажирів , а не навпаки, тим більше, що пасажири платять за це гроші. Іноді мені буває дуже соромно за українців, - додала вона.

Читайте також:

Коментарі