В Обухові затримали підозрюваного у роботі на російські спецслужби: готував диверсії

В Обухові затримали підозрюваного у роботі на російські спецслужби: готував диверсії
11:43 26.03.2023
Важливе Топ
В Обухові затримали підозрюваного у роботі на російські спецслужби: готував диверсії

Кіберфахівці Служби безпеки викрили двох російських агентів, які проводили розвідувально-підривну діяльність на Київщині та Запоріжжі. Одного російського агента затримали в Обухові, коли він намагався здійснити фотофіксацію однієї з будівель Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Киїський регіон, передають Хроніки Обухова.

Розвідінформація потрібна була окупантам для проведення ракетних ударів по українських об’єктах та підготовки диверсій на території Обухівщини.

Співробітники СБУ щатримали агента на території старого центру Обухова.

У ході обшуку у затриманих виявлено мобільні телефони із доказами виконання ворожих завдань та листування з агресором. Завербовані вони були на початку лютого 2023 року кадровим співробітником управління фсб по Алтайському краю. Вербування відбувалося через Телеграм-канал, де фігуранти періодично публікували свої прокремлівські коментарі.

За вказівками ворога агенти розвідували місця розташування українських військових об’єктів та правоохоронних органів.

Ще одним поплічником ворога виявився у Запоріжжі інженер-конструктор підприємства Мотор Січ, який збирав інформацію про Сили оборони на території обласного центру. Цього зрадника співробітники СБУ затримали під час виконання ним розвідувального завдання – фотографував будівлі військового шпиталю та прокуратури з прив’язкою до місцевості.

Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (Державна зрада) Кримінального кодексу України.