Пошук

В Обухові з'явився новий пішохідний міст

В Обухові з'явився новий пішохідний міст

Завдяки цьому новозбудованому пішохідному переходу на дорозі Н-01 Київ — Знам‘янка ліквідовано аварійно небезпечну ділянку та підвищено безпеку руху пішоходів.

Принаймні, на цьому наполягають у прес-службі Укравтодору, передають Хроніки Обухова.

Що це за міст?

  • Цей перехід пандусного типу довжиною 150 м. та шириною - 3 м., розташований на 43 км дороги Н-01 в Обухові, забезпечує комфортне пересування, в том числі осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, людей з маленькими дітьми.

Чому обрали саме цю локацію?

  • У місці будівництва нового пішохідного мосту автомобільна дорога Н-01 розділяє житлові масиви та промислову зону м. Обухів.
  • Щоденно переходом користуються понад 2 000 пішоходів, що прямують з місця проживання до численних підприємств, зокрема, Київського картонно-паперового комбінату.
  • Новозбудований міст забезпечує перехід через дорогу з високою інтенсивністю руху автомобільного транспорту, понад 12 000 автомобілів на добу.

При проєктуванні пішохідного мосту враховано характер навколишньої забудови, її архітектурно-містобудівні особливості, рельєф місцевості, умови організації та безпеки руху транспорту і пішоходів.

Будівництво переходу розпочали влітку 2019 р, цього року об'єкт було повністю завершено.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: