Пошук

В Обухові з'явився новий томограф: хто має право на безкоштовне КТ

В Обухові з'явився новий томограф: хто має право на безкоштовне КТ

У медичному закладі Обухова встановили новий томограф. Це стало можливим завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Знаходиться апарат у лікарні за адресою вул. Каштанова, 52, інформує пресслужба Обухівської РДА.

А у Національній службі здоров'я України розповіли, як отримати направлення на безоплатне КТ.

Як пацієнту зробити безоплатне КТ?

  • Пацієнт має звернутись до свого сімейного або лікуючого лікаря за медичною допомогою. У випадку, якщо лікар бачить таку потребу, то виписує пацієнту е-направлення на обстеження. У направленні, яке можна отримати на телефон, вказується лише код послуги та інформація про заклад та лікаря, який і створив це направлення.
  • Далі пацієнт обирає медичний заклад, який надає амбулаторну допомогу за контрактом з НСЗУ. Лікарня чи поліклініка має надавати послуги за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”. Знайти необхідну лікарню можна на дашборді НСЗУ або зателефонувати до контакт-центру НСЗУ 16-77.
  • Надалі пацієнт має зателефонувати до відповідної поліклініки та уточнити, чи має медичний заклад апарат для проведення КТ (томограф) та лікаря, який його може зробити. У випадку позитивної відповіді, пацієнт записується на обстеження та приходить у визначений час для проведення безоплатного КТ.

Якщо пацієнт перебуває на лікуванні у стаціонарі, то усі необхідні обстеження входять до відповідного пакету послуг та проводяться одразу в тій лікарні, куди його госпіталізували, - додали у відомстві.

Читайте також: