Пошук

В Україні нові карантинні обмеження: що заборонять

Відсьогодні почали діяти нові правила карантину. Вакциновані від коронавірусу матимуть значні преференції.

З 20 вересня в Україні набули чинності нові карантинні обмеження для запобігання поширенню Covid-19, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Укрінформ.

Ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (жовту або зелену відмітку) та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий жовтий сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а "зелений" - про повний курс.

У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки в якомусь із регіонів, навчальні заклади в ньому працюватимуть за умови наявності не менш як 80% працівників з “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами. Обмеження жовтого рівня епідеміологічної небезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть COVID-сертифікати.

У разі оголошення на певній території червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти, культури, громадського харчування та ТРЦ працюватимуть лише у тому разі, якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.

В Україні нові карантинні обмеження: що заборонять
В Україні нові карантинні обмеження: що заборонять
Читайте також: