Пошук

В Україні офіційно зареєстрували вакцину AstraZeneca: тепер з Південної Кореї

В Україні офіційно зареєстрували вакцину AstraZeneca: тепер з Південної Кореї

В Україні 20 квітня зареєстрували вакцину AstraZeneca, яка виготовлена на південнокорейському майданчику.

Про це повідомив глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов у Facebook, передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

Поставка цього препарату очікується вже у четвер, 22 квітня. Вакцину повинні привезти в Україну в рамках ініціативи COVAX.

Сьогодні підписав наказ про реєстрацію в Україні вакцини AstraZeneca, яка виготовлена ​​на південнокорейському майданчику, – повідомив Степанов.

Він додав, що вакцини AstraZeneca і CoviShield абсолютно ідентичні, а отже південнокорейська вакцина підійде для щеплення другою дозою тих, хто раніше вакцинувався препаратом AstraZeneca індійського виробництва.

Всього в Україну повинні прибути 367 тисяч доз. Частину партії залишать для щеплення другою дозою тих громадян, які вже вакцинувалися CoviShield, інші – для першого щеплення.

З лютого українців вакцинують препаратом, розробленим британо-шведською кампанією AstraZeneca, також відомим як "оксфордська вакцина". 23 лютого в Україні з Індії привезли першу партію цієї вакцини, яка виробляється там під торговою назвою Covishield.

Читайте також: