Пошук

В Україні підвищать зарплати медичним працівникам: кого це стосується

Медицина - найважливіша сфера суспільства. Від народження і до смерті людина потребує фахової медичної допомоги - консультації, поради, лікування, профілактики. Медики не повинні думати за що дожити до наступної зарплати, прогодувати себе та близьких. На жаль, в нашій країні рівень зарплат медичних працівників не відповідає сучасним реаліям.

Українським медикам піднімуть зарплати, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я України.

Відтепер мінімальна зарплата у лікарнях із січня 2022 року становитиме 13,5 тис. грн. А лікарі отримуватимуть щонайменше 20 тис. грн.

Базову заробітну плату не менше ніж 20 000 гривень встановлено для лікарів (крім лікарів-інтернів), професіоналів з вищою немедичною освітою. Базова заробітна плата не менше ніж 13 500 гривень виплачуватиметься медичним сестрам, які здобули необхідну медичну освіту, - йдеться у роз'ясненні МОЗу.

Постанова поширюється абсолютно на всіх працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я. Повідомляється, що медзаклади, які фінансуються за єдиною тарифною сіткою, зобов’язані дотримуватись норм, зазначених у документі.

Читайте також: