Пошук

В Українській тергромаді обговорили розподіл залишків коштів

В Українській тергромаді обговорили розподіл залишків коштів

Вчора міський голова Українки Обухівського району Олександр Туренко провів нараду з профільними заступниками, начальниками відділів та управлінь, у ході якої були озвучені варіанти щодо розподілу залишків бюджетних коштів, які утворились на початок року.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку Української громади.

За розпорядженням міського голови Олександра Туренка першочергово були напрацьовані механізми утримання медичної сфери, адже це питання наразі найбільш актуальне. Відтак, запропоновано виділити частину коштів на створення та роботу денного стаціонару на базі Української амбулаторії ЗПСМ, включаючи заробітну плату медичному персоналу, закупівлю оргтехніки, пульсоксиметрів, глюкометрів, тонометрів та іншого медичного приладдя, йдеться у повідомленні.

В прес-службі нагадали, що у ході 15-ї сесії УМР буде розглядатися питання прийому лікарні на баланс Української громади.

Читайте також:

Пропонується також додати кошти й на продовження робіт із оновлення контейнерного парку, соціальний захист, поточний ремонт та обслуговування дорожньої інфраструктури, встановлення освітлення в селах, освіту та ін.

У розрізі освіти заплановано закупівлю пароконвектоматів для харчоблоків 3-х шкіл громади (Українка, с. Трипілля).

Також частину залишку коштів пропонується розподілити на фінальне співфінансування грантових проєктів: «Термомодернізація ПК «Енергетик» та реконструкція ЗДО «Сонечко».

Ці та інші напрацьовані варіанти будуть винесені на розгляд депутатів.