Пошук

В Українці обговорили термомодернізацію будівель спорткомплексу і палацу культури

В Українці обговорили термомодернізацію будівель спорткомплексу і палацу культури

В Українці відбулась чергова робоча зустріч в межах проєкту ЄС «Моніторинг енергоресурсів та термомодернізація будівель з використанням відновлювальних джерел енергії в місті Українка».

До міста завітали керівник Команди підтримки CoM-DeP Ян Ваандерс та технічний експерт Команди підтримки Дмитро Іваненко, передають Хроніки Обухова з посиланням на сторінку гостей.

Виконавчий комітет на зустрічі представляли перший заступник міського голови Григорій Ткаченко та начальник фінансового управління Світлана Лех.

Ми зібралися, аби обговорити діяльність проєкту у 2021 році, окремі аспекти майбутньої звітності перед Європейським Союзом, певні проблемні моменти, які потрібно вирішити, щоб проєкт і далі впевнено рухався вперед, розповіли учасники.

Як зазначив технічний експерт Дмитро Іваненко, роботи, які вже проведено на об’єктах – Спортивному комплексі та Палаці культури «Енергетик» - не викликають сумнівів щодо їх якості.

Це підтвердили усі моніторингові візити, які здійснювали представники Команди підтримки протягом усього періоду термомодернізації. Це дуже важливо, адже, цей проєкт демонстраційний і він має слугувати прикладом того, як саме має бути проведена термомодернізація за найвищими вимогами та європейськими стандартами, зауважив він.

  • Спорткомплекс готовий на 90%, і найближчим часом планується ввести його в експлуатацію.
  • У Палаці культури проведено 10% робіт, і найактивніша їх фаза, а саме - зовнішні роботи, розпочнуться, щойно на вулиці потепліє.
  • Результатом зустрічі стало напрацювання ряду першочергових кроків, які необхідно виконати, аби проєкт рухався вперед і був завершений у визначений строк – до вересня 2021 року.

Довідково:

  • Проєкт реалізує виконавчий комітет Української міської ради за підтримки Європейського Союзу в межах програми «Угода мерів – Демонстраційні проєкти» CoM-DeP.
Читайте також: