Пошук

В Українці розповіли як записатися до батальйону тероборони

В Українці розповіли як записатися до батальйону тероборони

Київська область, Обухівський район, Українська тергромада. До виконавчого комітету Української міської ради неодноразово звертаються мешканці громади щодо питань організації територіальної оборони громади, зокрема, з питанням: як записатися до територіальної оборони Обухівського району?

Про це йдеться на сторінці Української громади, передають Хроніки Обухова.

Мабуть, не є таємницею, що у місті Українка, по вулиці Юності, 26-А організовується пункт постійної дислокації 135-го батальйону територіальної оборони Київської області, який, завдяки добровольцям, розпочав своє формування і діяльність ледь не з перших днів російсько-української війни.

Тепер це військовий підрозділ у складі Збройних Сил України, який відповідатиме за оборону Обухівського району, йдеться у повідомленні.

З березня, 2022 року розпочнеться запис бажаючих служити в резерві батальйону (військовозобов’язані, які будуть призвані на військову службу в 135-й батальйон територіальної оборони Київської області при оголошенні мобілізації і розгортанні військової частини до повного складу).

Бажаючим записатися до батальйону територіальної оборони необхідно звернутися до Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою:

 • вулиця Київська, 40, місто Обухів, Обухівського району (колишній Обухівський районний військовий комісаріат).
 • Контактні телефони:
 • (04572) 5-13-45
 • (068) 548-53-70
 • Електронна адреса: obuhiv_rvk@i.ua.

Кандидатам для проходження служби за контрактом, або для зарахування в резерв 135-го батальйону територіальної оборони Київської області необхідно пройти військово-лікарську комісію на предмет визначення рівня придатності до військової служби.

Також кандидати готують та надають до Обухівського районного центру комплектування та соціальної підтримки документи для формування особової справи:

 • заява про бажання добровільно вступити на службу у територіальному резерві;
 • копії всіх сторінок документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • копії свідоцтва про укладення шлюбу та про народження дітей (за наявності);
 • характеристика з місця роботи/навчання;
 • копії документів про освіту;
 • 2 кольорові фотокартки розміром 9×12.

На даний час військова частина укомплектована офіцерами і солдатами постійного складу трохи більше половини від потреби, тому не варто зволікати із прийняттям рішення про військову службу в легендарному 135-му батальйоні територіальної оборони Київської області.

Нагадуємо усім, хто бажає проходити службу в резерві 135-го батальйону територіальної оборони Київської області, що запис розпочнеться з березня, 2022 року, але уже зараз вам необхідно звертатися до Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження військово-лікарської комісії і формування особової справи кандидата для проходження служби в резерві, додали у мерії.

Читайте також: