Пошук

В Українці задумалися над будівництвом водно-спортивної бази

В Українці задумалися над будівництвом водно-спортивної бази

Обухівський район. м. Українка. В місті задумалися над будівництвом водно-спортивної бази КДЮСШ.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку Української громади.

Функціонування «брандвахти», звідки щоліта, протягом багатьох років стартують наші спортсмени на змагання та тренування наразі є одним із питань, яке необхідно вирішити. Саме тому продовжуються напрацювання щодо втілення проєкту будівництва водно-спортивної бази КДЮСШ (брандвахта) в м. Українка, йдеться у повідомленні.

Наразі стоїть нагальна потреба в реконструкції самої споруди «брандвахти», будівництва елінгів для стоянки човнів, а також майданчика з тренажерами для занять спортсменів

Сьогодні це питання обговорювалось на засіданні робочої групи, до якої ввійшли заступники міського голови, тренери секцій із веслування та представники депутатського корпусу. У ході зустрічі були заслухані зауваження та побажання тренерів щодо передпроєктних пропозицій, які вже були напрацьовані напередодні. Окремо обговорили можливість створення умов для тренування спортсменів із вадами опорно-рухового апарату. За результатами засідання на наступну сесію буде винесена пропозиція щодо розробки проєктної документації на будівництво водно-спортивної бази КДЮСШ, додали у мерії.

Читайте також: