Пошук

В яких районах найкраще купувати квартиру в Києві?

Купівля квартири в столиці — подія, яка однозначно буде знаменною для кожного. Життя в цьому місті примітне величезною кількістю можливостей, гарною транспортною розв'язкою, наявністю всієї необхідної інфраструктури для великої та маленької родини. Якщо ви вирішили купити квартиру в Києві недорого, то для початку потрібно визначитися, який район підходить саме вам найкраще.

Найкомфортніші райони для життя

Ідеальний варіант — вивчити кожен район самостійно. Як мінімум приїхати та погуляти там чи зняти житло на добу. Однак якщо такої можливості немає, наприклад, ви живете в іншому місті та купуєте нерухомість віддалено, то варто розглянути власність у таких районах:

  • Шевченківський — ідеальна транспортна розв'язка, багато варіантів шкіл та дитячих садків, культурних закладів, є як нові, так і старі будинки.

  • Оболонський — має чудове розташування в північній частині міста, чудову транспортну розв'язку, хорошу екологічну обстановку.

  • Голосіївський — найчастіше його вибирають ті, хто любить велику кількість зелені, крім цього, тут є всі необхідні зручності для проживання.

  • Солом'янський — розташований прямо в серці Києва, звідси можна легко дістатися будь-якої точки столиці, активно розвиваються малоповерхові новобудови.

  • Дніпровський та Дарницький — багато парків та озер, розвинена інфраструктура, фонд нерухомості переважно новий.

Враховуйте, що однозначно відповісти на те, який район кращий, неможливо, оскільки кожен мешканець матиме свій варіант відповіді.

Як вибрати найкомфортніший район для себе?

Найкраще, якщо ви заздалегідь визначитеся з найважливішими факторами для себе. Випишіть для себе ключові критерії, наприклад, розвинений транспорт, багато зелені, прилеглі школи та дитячі садки та ін. Можливо, для вас на першому місці стоятиме нічне життя або наявність сучасних багатоповерхівок. Щоб знайти потрібну пропозицію, скористайтесь сервісом OLX. Ви зможете проаналізувати ринок і знайти для себе найвигіднішу нерухомість.

Читайте також: