Пошук

Вакцинація є найбільшим провалом влади і її нездатністю впоратися з ситуацією

Вакцинація є найбільшим провалом влади і її нездатністю впоратися з ситуацією

Вакцинація є найбільшим провалом сьогоднішньої влади і її нездатністю впоратися з ситуацією. Принаймні, в цьому переконана депутатка від ЄС Вікторія Сюмар.

Власне, саме цей процес і показав реальну здатність "чемпіонів по боротьбі з коронавірусом", які: не спромоглися прорахувати третю хвилю пандемії і рекламували Буковель, коли в Британії вирував новий штам. Не виділили кошти в фонд розробки вакцин і залишилися в хвості найбільшої світової черги. Вони в цей час клали асфальт. Нічого не зробили для виробництва вакцини в Україні. Бодай для внутрішніх потреб. І навіть бояться заїкатися про це. Не змогли домовитися з виробниками найбільш технологічних вакцин з найменшою кількістю побічних ефектів Pfizer і Moderna. Зрештою, не змогли розгорнути мережу вакцинації і організувати зрозумілий її порядок", - зазначає Сюмар, яку цитує прес-служба партії "Європейська солідарність, передають Хроніки Обухова з посиланням на Інтерфакс.

Нардеп зазначила, що без налагодженого процесу вакцинації, неможливо відновлення економіки.

Час усвідомити, що ви вже не коміки-піарники, а політики і влада, відповідальні за життя і здоров'я українців. І що світ, який жив за формулою "хліба і видовищ", тепер живе у формулі "вакцини-хліб-видовища"... Без вакцин не варто сподіватися на "хліб", тому що економіка точно хоче бачити світло в кінці тунелю і не бачить. А без вакцин і без хліба - видовищні відосіки нам не допоможуть. І так, ми тут з вами в одному човні, на жаль, - зазначила Сюмар.

Читайте також: