Пошук

Васильків - одне з найпопулярніших міст області серед орендарів житла

Васильків - одне з найпопулярніших міст області серед орендарів житла

Київська область, Обухівський район, Васильківська тергромада. Васильків - одне з найпопулярніших міст області серед орендарів житла.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на kyiv.comments.ua.

Ринок оренди житла у Києві за останній час відновився на 80%, але в окремих цінових сегментах. Про причини зростання цін на ринку квартир в ефірі телеканалу "Київ" розповів голова Спілки консультантів з нерухомості Іван Кудояр, інформують "Коментарі".

Ринок оренди в Києві зараз досить живий. Основна причина — це, звичайно, переселенці. Запорізька область, Харків, Дніпропетровськ — усі їдуть до Києва. Ціни зараз суттєво піднялися за останні два-три місяці. Якщо у червні квартира, яка коштувала до війни 10 тисяч гривень, можна було винайняти її за шість тисяч, то зараз вартість цієї квартири вже 9-10 тисяч, а іноді й 11 тисяч, — сказав Кудояр.

За його словами, ціни на оренду житла зросли не тільки через підвищений попит, а й через зростання курсу долара.

Ринок нерухомості прив’язаний к долару. Купівля прив’язана к долару. Ріелтори кажуть, що якщо три-чотири місяці у них в роботі було 10-15 варіантів на здачу в оренду, то зараз не залишилося жодного, їх практично усі орендували, працювати ні з чим. Це в дрібному сегменті — 10-12 тисяч гривень, — зазначив експерт.

Найпопулярніші міста Київщини серед орендарів житла у липні — Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Буча та Васильків. Найдоступніші ціни на оренду однокімнатних квартир у липні були у Бородянці, а також у Бучі, Борисполі, Гостомелі, Василькові та Ірпені.

Читайте також: