Пошук

Васильків серед найпопулярніших в області серед орендарів житла

Васильків серед найпопулярніших в області серед орендарів житла

Київська область, Обухівський район, Васильківська тергромада. Васильків серед найпопулярніших в області серед орендарів житла.

Про це йдеться на шпальтах tehnofan.com.ua, передають Хроніки Обухова.

Аналізуючи інформацію в мережі можна зрозуміти, що оренда квартир в столиці останнім часом тільки зростає. До прикладу, середні ціни на оренду однокімнатної квартири становить 9000 гривень. Це при тому, що кількість пропозицій навпаки знизилась на 23%.

Тільки протягом минулого тижня ціна на однокімнатні квартири подорожчала на 1000 гривень. Експерти прогнозують значне підвищення цін на оренду восени. Це пов’язано з великою кількістю біженців, що переїздять до великих міст. Середня ціна однокімнатної квартири становитиме 9400 гривень, двокімнатна – 13150, а трикімнатна – 19530.

Поки найбюджетнішими варіантами залишається Деснянський, Святошинський, Дніпровський, Оболонський, Подільський та Дарницьктй райони Києва. Середня ціна однокімнатних квартир в цих районах становить 4-6 тисяч гривень на місяць. Двокімнатну квартиру можна знайти за 6-8 тисяч гривень.

Найпопулярніші міста Київської області серед орендарів житла у липні – Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Буча та Васильків. Найдоступніші ціни на оренду однокімнатних квартир у липні були у Бородянці – 3500 гривень на місяць, а також у Бучі, Борисполі, Гостомелі – 5000 гривень на місяць, у Василькові та Ірпені – 5500 гривень на місяць.

Читайте також: