Пошук

Васильків туристичний: гори, ферми, броварні

Васильків туристичний: гори, ферми, броварні

Київська область, Обухівський район, Васильківська тергромада. На її території є, як мінімум, п'ять туристичних локацій.

Про них розповіли в Управлінні туризму Київської ОДА, передають Хроніки Обухова.

  • ДІДЕНЦЕВЕ ПРОВАЛЛЯ - яр розташований біля дороги між Васильковом і селом Велика Бугаївка. Його ще називають “Казковим” через надзвичайну красу. Серед поля з’являються обриви з висотою схилів до 30 метрів, кручі. Також вражає колір трави навесні, вона неймовірно зеленого кольору, восени серед жовтої посохлої сіножаті стоять красуні зелені берези. Протяжність провалля сягає сотень гектарів і кожна частина зачаровує своєю красою.
  • ЛЕЛЕЧЕ ПОЛЕ. Кожного ранку на полі можна зустріти дивовижне видовище – до 50 лелек. Це неймовірна краса. Жителі села та місцевий підприємець доклали всіх зусиль щоб створити прекрасну зону відпочинку для птахів і людей.
  • ВАСИЛЬКІВСЬКІ КАРПАТИ - ландшафтий заказник, який має ламаний гористий рельєф, тут проживає більше 30 видів птахів, різні тварини. Змішані ліси і річка Бугаївка додають неповторності краєвидам. Багато рослин занесених до Червоної книги. (Нагадуємо!!! - зараз діє заборона на відвідування лісів і сплав річками Київської області)
  • КРАФТОВА БРОВАРНЯ DiD Craft Beer розташована на самому під’їзді до Васильківських Карпат. Тут місцеві пивовари виготовляють різноманітне пиво за неповторними рецептами.
  • Sheepland - еко-ферма з козами та віслюками, фермерськими продуктами та різноманітними локаціями для відпочинку: басейн, гойдалки, баня з чаном та купелею і тварини, з якими можна просто поспілкуватися, насолоджуючись горбистою місцевістю та ароматом червонокнижних трав.
Васильків туристичний: гори, ферми, броварні
Васильків туристичний: гори, ферми, броварні
Читайте також: