Пошук

Василькову потрібні бронежилети і тепловізори

Василькову потрібні бронежилети і тепловізори

Київська область, Обухівський район. Мер Василькова Наталія Баласинович звернулася до місцевих і західних волонтерських організацій, які можуть допомогти із забезпеченням потреб місцевої тероборони засобами захисту та спостереження.

Про це KV стало відомо із повідомлення голови Васильківської міської громади Наталії Баласинович у Facebook, передають Хроніки Обухова.

Нашій територіальні обороні, Збройним силам дуже необхідні бронежилети, тепловізори. Нам необхідні балаклави шапки і розгрузки, – каже вона.

Зокрема вона звернулася із цим питання до волонтерських організацій, які могли б за кошти чи благодійно надати ці необхідін наразі речі для військових.

Звертайтеся до мене. Особисто контролюю цей процес. Нам все це необхідно для того, щоб ми з вами перемогли. Багато військових частин, яким ми допомагаємо, тому що ми найближчі до них і вони потребують забезпечення. І також у нас великий загін територіальної оборони, на яку ми також покладаємо величезну надію. Все буде Україна, – додала вона.

Читайте також: