Пошук

Веломаршрут від Обухова до Києва: мрія чи план?

Веломаршрут від Обухова до Києва: мрія чи план?

Пандемія Covid-19 спровокувала розвиток велосипедного руху. Адже коли ти на колесах, то не залежиш від закриття транспорту під час локдауну, маєш менше шансів інфікуватися коронавірусом, а також покращуєш своє фізичне здоров'я.

Експертна платформа Transport City Projects запустила опитування про бажані веломаршрути Київської області, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

За допомогою опитування хочуть зібрати дані про потенційні веломаршрути на Київщині, які можуть отримати найбільший попит у користувачів.

Наприклад, серед запропонованих варіантів веломаршрутів в опитувальнику згадуються напрямки зі столиці до Вишгорода, Бучі, Ірпеня, Вишневого, Василькова, Обухова, Борисполя, Броварів, Зазим’я тощо.

Отримані дані стануть основою для реалізації пілотного проєкту облаштування міжміських велосипедних маршрутів в області у межах програми «Велике будівництво».

В опитуванні закликають брати участь користувачів велосипедного та легкого персонального транспорту, які проживають у Києві чи Київській області. Заповнити коротку анкету можна за посиланням.

Читайте також: