Пошук

Веслувальник з Обухівщини здобув срібло на Кубку Європи

Веслувальник з Обухівщини здобув срібло на Кубку Європи

Збірна України з веслування на байдарках і каное цього вікенду здобула вісім нагород на етапі Кубка світу в угорському Сеґеді - на рахунку українців три золота, два срібла і три бронзи.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Управління фізичної культури і спорту КОДА.

Під час недільних перегонів здобула срібло українська байдарка-четвірка у складі представника Обухівщини Івана Семикіна та напарників з інших регіонів України - Дмитра Даниленка, Олександра Сиромятникова та Олега Кухарика на дистанції 500 метрів. Наші земляки програли переможцям змагань французам лише 0,55 секунди. На третьому місці - команда Сербії, розповіли у КОДА.

Перемоги Івана, яких вже досить багато в його ще юному віці, особливо приємні миті в діяльності Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, адже він дописує цілу сторінку історії школи, пов’язану з прізвищем Семикіних, продовжує блискучі традиції, започатковані його мамою - Тетяною Семикіною, призеркою Олімпійських ігор, теж спортсменкою нашої ШВСМ у минулому. Так тримати, Іване! Пишаємося!, - коментують в ШВСМ.

Говорячи про династію, зазначимо, що особистим тренером Івана є його батько, тренер збірної Київщини з веслування на байдарках і каное Олексій Семикін.

Читайте також: