Пошук

Ветеран АТО Сергій Афанасенко з Обухівщини - про військову службу та комунізм

Ветеран АТО Сергій Афанасенко з Обухівщини - про військову службу та комунізм

Сергій Афанасенко з села Гусачівка, в минулому депутат сільської ради та член виконкому, розповідає про родину, ставлення до комунізму та військову службу.

52-річний ветеран АТО, мешканець села Гусачівка з позивним "Обухів", родом з Черкащини, вважає, що українці повернуться до своїх коренів, передають Хроніки Обухова з посиланням на Громади.

Про комунізм

Я родом з краю, де воювали з комуністами ще починаючи з 20-х років 19 ст. Ми розуміли, хто наш ворог, - зазначає Сергій.

Розповідає, що про комунізм дізнався від баби з дідом. Прийшли за коровою, баба не хотіла віддавати. Бабу відштовхнули, дід вступився за бабу. Діда побили...

Ні про які добровільні об'єднання колгоспів мова не йшла... - зазначає Сергій Афанасенко.

Мій ворог — комунізм, - додає пан Афанасенко.

Про війну та громадянську позицію

Правильний військовий - дисциплінований, знає свою справу, але розуміє, що не знає її краще, ніж командир, слухає командира. Спокійний, твердий, некіпішний, - описує справжнього військового Сергій Афанасенко.

Степана Бандеру вважає героєм. Та розповідає, що завжди ходить на смолоскипні марші.

Дай Бог, щоб війни не було. В нас же немає "друзів", які будуть на нас нападати, - розмірковує Сергій.

Люди повернуться до своїх коренів, згадають, що вони українці, що Україна - це їхня країна, що не потрібно їм "какая разніца", прогнозує АТОвець.

Про родину

У Сергій Афанасенко з дружиною 8 дітей - 5 дівчат та 3 хлопця.

Розповідає, що познайомився з дружиною під час Помаранчевої революції. Вона була у помаранчевому шалику, а Сергій - у помаранчевій краватці.

Про розвиток громади

Село має стати європейським містечком, воно не може бути таким, як було. А ми маємо стати сучасними. Ми повинні мати доступ до Інтернету, бути незабитими, - ділиться думками пан Афанасенко.

Як приклад наводить польсьскі села. Там це самодостатня одиниця.

Там ніхто не вважає себе селюком, - додає Сергій.

Читайте також: