Пошук

Viber впроваджує онлайн-платежі в чатах

Viber впроваджує онлайн-платежі в чатах

Нещодавно Viber виповнилось 10 років, саме тому в компанії оголосили запуск нової функції — Chatbot Payments.

Про це передають Хроніки Обухова з посиланням на На часі.

Ще у 2017 році 64% міленіалів позитивно ставились до впровадження P2P рішень у месенджерах. З того часу кількість позитивно налаштованих користувачів тільки зросла, оскільки через пандемію люди почали гостро відчувати необхідність у онлайн-сервісах.

Ми дуже пишаємося тим, що Viber виходить за рамки додатку для обміну повідомленнями та є платформою, для якої користувачі є найвищою цінністю, а не просто рекламною аудиторією. Для нас забезпечення безпеки та конфіденційності має першочергове значення не лише протягом процесу обміну повідомленнями, але й під час проведення онлайн-платежів та інших можливостей цифрового зв’язку. Наша місія — надати клієнтам доступ до безпечної альтернативи проведення платежів, стверджує Джамел Агауа, Генеральний директор Rakuten Viber


За допомогою функції Viber Chatbot Payments користувачі зможуть безпечно купувати товари та послуги через авторизовані чат-боти компаній. Якщо банк користувача підтримує дану функцію, то все що необхідно зробити — прив’язати кредитну або дебетову карту до електронного гаманця мобільного телефона.

Одразу після цього функція оплати стане доступною у всіх ботах, які виготовлені на базі платформи для розробки чат-ботів Viber (API).

Компанії можуть розпочати продавати власні товари та послуги та обробляти вхідні платежі, підключившись до постачальника платіжних послуг, який підтримує дану опцію, створити власний чат-бот у Viber і дозволити проводити з його допомогою оплату.

Спочатку сервіс буде доступний тільки в Україні. У 2021 році Viber планує поступово запускати його і в інших країнах.

Читайте також: