Пошук

Вибираємо найкращу стінку для вітальні

Вибираємо найкращу стінку для вітальні
PR Публікація розміщена на правах реклами

При облаштуванні інтер'єру у вітальні часто встановлюють стінки. Це комплекти меблів, які складаються з декількох або великої кількості секцій, призначених для зберігання речей або їх розміщення. У продажу стінки представлені у великому асортименті, тому сучасному покупцеві нелегко зробити остаточний вибір. Як швидко та без особливих зусиль підібрати максимально практичний варіант? Рекомендуємо спочатку розібратися, які бувають стінки та чим вони відрізняються між собою, а після цього починати пошуки.

Що є на сучасному ринку меблів

Виділяють чимало розходжень між сучасними стінками. Вони відрізняються дизайном, габаритами та комплектацією. На сьогодні лідером продажу є модульні моделі, адже їх секції можна розставляти на свій розсуд. Такі позицію реалізують не тільки комплектами, покупець має змогу відмовитися від конкретної секції, якщо вона буде зайвою в інтер’єрі. На https://www.dybok.com.ua/ua/product/catalog/187 купити модульну стінку можна за найкращою ціною, компанія співпрацює з провідними виробниками меблів з України, тому пропонує вигідні умови купівлі. Замовивши на «Дубок», ви отримаєте сучасний, якісний та сертифікований виріб.

На сайті компанії також є невеликі позиції з шириною до 2 м. Зазвичай вони містять тумбу під телевізор або комод, пенал, полки. Невеликі габарити – основна перевага міністінок. Це оптимальний варіант для малогабаритних кімнат.

Окремо виділимо стінки під телевізор. Їх ключова особливість – вони можуть стати ефектною зоною у вітальні, центровим елементом інтер’єру. Зазвичай такі комплекти складаються з шафи та ніші під відеотехніку, полиць, стелажів.

Вибираємо найкращу стінку для вітальні
Вибираємо найкращу стінку для вітальні

Стінки-гірки – ще одна популярна модель. Її характерною рисою є наявність шафи, секцій різних розмірів, які встановлюють на стінах та на підлозі. Горки належать до класичних варіантів, тому особливо вигідно виглядають у приміщеннях з класичним дизайном інтер'єру. Це практичне та безпрограшне рішення, яке завжди буде актуальним, особливо підходить для малогабаритних квартир. Там є все, що необхідно, а саме:

  • меблі під техніку;
  • система для зберігання речей;
  • вітрина;
  • відкриті полиці для книг, картин, декору тощо.

Окрім комплектації, важливо також звернути увагу на дизайн меблів. Підбирайте стінку, враховуючи стиль, у якому оформлені приміщення та будинок загалом.

Усі зазначені моделі є на «Дубок». Великий асортимент сучасних моделей меблів для вітальні представлений у каталозі, підібрати підхожий варіант дуже легко завдяки фільтру.

Замовляти на «Дубок» просто, вигідно та комфортно

Немає часу або бажання їздити по меблевих магазинах? У цьому більше немає потреби. Завітайте до інтернет-магазину «Дубок», де представлені лише сертифіковані меблі, які доступні для більшості українців. На товари не встановлена накрутка посередника. Продукція також вигідна через те, що виробники використовують якісні, але недорогі матеріали. «Дубок» займається продажем меблів, виготовлених із ДСП, ЛДСП або МДФ. Це плитні матеріали, які візуально нагадують деревину, але через те, що зроблені зі стружки, мають значно меншу вартість.

Інтернет-магазин «Дубок» реалізує доступні сучасні меблі – саме те, що треба більшості. До того ж компанія проводить різні акції та встановлює знижки від 10 до 50%. Ви зможете заощадити та залишитеся задоволеними. Згадаємо ще одну вигоду – компанія «Дубок» може доставити замовлення абсолютно безплатно за умови замовлення на суму від 5000 грн.

Читайте також: