Пошук

Віддалений офіс – чудовий варіант для бізнесу у складний час

Віддалений офіс – чудовий варіант для бізнесу у складний час
PR Публікація розміщена на правах реклами

Перший український провайдер Tucha пропонує можливість організувати віддалений офіс. Хмарні послуги дають можливість безпечно зберігати будь-які дані, а також економити на персоналі.

Віддалений офіс: що це і кому підходить

Пандемія боляче вдарила по багатьох компаніях. Водночас це чудова можливість переглянути підхід до ведення бізнесу. Наприклад, дистанційна робота – сучасна форма зайнятості, яка стає все популярнішою, особливо в розвинутих країнах. Вона дає змогу роботодавцеві економити на офісі та його обслуговуванні й отримати можливість найму персоналу з будь-якого куточка світу, а претендентам – працювати на бізнес без прив'язки до певного місця та необхідності переїжджати, економити на дорозі та мати менший ризик підхопити ГРВІ та Covid. Якщо ви ухвалили таке рішення, то віддалений хмарний офіс tucha.ua – чудовий помічник. Він дає змогу працівникам вести бізнес, використовуючи виключно можливості Інтернету та гаджета. Це єдиний інформаційний простір, який складається з віддалених робочих місць та інструментів (робочих програм), необхідних для кожного фахівця компанії.

Переваги віддаленого офісу: економія на оренді приміщень; можливість створення ефекту присутності за кордоном; переведення працівників на дистанційну роботу та відстеження якості їхньої роботи; проведення онлайн-навчання та нарад; можливість об'єднати кілька офісів, розміщених у різних містах і навіть країнах, бути завжди на зв'язку.

У часи інформації, 4G-Інтернету та загальної доступності сучасних гаджетів успіх і дохід бізнесу, наприклад інтернет-магазинів, залежить від роботи сайту. Так, якщо сайт «лягає» хоча б на 5 хвилин, то бізнес може втратити десятки тисяч гривень. Адже конкуренція гігантська, а потенційний клієнт, як правило, не повертається до сайту, що тимчасово не працював, а шукає інший. Тому, обираючи хмарного провайдера, насамперед звертайте увагу на надійність, читайте відгуки.

Чому Tucha

Якщо ви відкриєте віддалений офіс на Tucha, то отримаєте такі переваги:

• цілодобова техпідтримка 24×7;

• надійність (юридичні гарантії);

• безпека (шифрування каналів зв'язку);

• економія на IT-фахівцях;

• налаштування у хмарі саме під ваші потреби

• висока швидкість;

• величезний досвід (10 років на ринку);

• можливість безкоштовного тестування;

• різні способи оплати та гнучкі тарифи.