Пошук

Відома співачка пообіцяла відбудувати Васильків після війни

Відома співачка пообіцяла відбудувати Васильків після війни

Київська область, Обухівський район, Васильківська тергромада. Інтернет-сенсація Jerry Heil родом з Василькова, який потерпає від обстрілів окупантів.

Зараз вона в Європі, але її батьки під Києвом, тож серце в неї не на місці. Зірка вірить у перемогу України й обіцяє по цеглині відбудувати рідне місто, передає showbiz.24tv.ua.

Війна застала Jerry Heil (справжнє ім'я – Яна Шамаєва) в Києві, але вона швидко виїхала зі столиці в Європу. Близько до бойових дій залишилася її сім'я, з якою вона постійно на зв'язку.

Jerry Heil про рідний Васильків

Мама і тато співачки у Василькові. Вони дуже хвилюються, щоб їхні телефонні розмови ніхто не прослуховував, тож двічі на день списуються з зірковою донькою. Вона натомість стежить за всіма новинами.

Те, що я бачу, крає мені серце, тому що 80% моєї душі – це Васильків. Я дуже люблю своє місто і спостерігати, як його бомблять – це дуже страшно, боляче і важко,
– зізналась Jerry Heil.

Схоже, найбільше панікує мама співачки, тож аби заспокоїти її, вона пообіцяла власноруч класти цеглу, відбудувати у Василькові все те, що окупанти зрівняли з землею.

Читайте також: