Відомий обухівський спортсмен розкритикував свого тренера

Відомий обухівський спортсмен розкритикував свого тренера
10:33 08.06.2022
Відомий обухівський спортсмен розкритикував свого тренера

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. Заслужений майстер спорту України, чемпіон світу Іван СЕМИКІН, виступив з критикою головного тренера збірної України Ігоря Нагаєва.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на фейсбук.

Стояти на вищій сходинці п'єдесталу, бути дотичним до спортивної місії, прославляти рідну Україну, спостерігати, як прапор України підіймається до небес, відчувати, як перемоги нашої команди змінюють сприйняття України в Європейському суспільстві. Все це було б неможливо без наших захисників! Ми у великому боргу перед ними!

До перемоги нашої команди долучились багато людей, за що їм відверта подяка. Також хочу подякувати батькові за те, що виховав мене казати те, що думаю, зауважив він.

Я вважаю, що головний тренер України з веслування на байдарках та каное повинен бути компетентним менеджером та ідейним лідером, володіти знаннями у практичних та теоретичних сферах та бути комунікатором спортивного суспільства.

Думаю, що на теперішній час головний тренер національної збірної команди України не є ефективним менеджером, не викликає поваги серед спортсменів та тренерів, та не має будь-яких інших переваг.

Я думаю, що дії головного тренера України з веслування на байдарках та каное Ігоря Нагаєва не ведуть нашу команду до Олімпійського п’єдесталу Парижа, а тільки деморалізують команду, додав він.