Пошук

Відомий політик відвідав Обухівщину і поскандалив з продавчинею цигарок

Відомий політик відвідав Обухівщину і поскандалив з продавчинею цигарок

Анатолій Гриценко відвідав м. Українка Обухівського району, де умудрився посваритися з продавчинею цигарок у кіоску.

Своїми роздумами на тему податків як частини органічного патріотизму він поділився на своїй сторінці у Facebook, передають Хроніки Обухова.

Місто Українка, Обухівський район. Ринок. Кіоск. Молода дівчина, років 25, продає цигарки. Вистояв чергу, купив два блоки, заплатив 950 гривень. До мене люди в черзі заплатили понад 3000 гривень. Жодних чеків/квитанцій, касовий апарат відсутній. Цигарки напевно теж ліві, без належних документів. Стою, чекаю. Дівчина кліпає очима, робить вигляд, що не розуміє. Діалог:

- Чому не фіксуєте продаж товару?

- А ми квитанцій не даємо, але якщо так уже дуже хочете - випишу Вам чек, але доведеться хвилин 10 зачекати.

- Ви розумієте, що не сплачуючи податки, Ви з пенсій, медицини, освіти крадете?

- А я до пенсії можу й не дожити...

- Мама Ваша дожила? Ви ж із її пенсії і з її лікування крадете? Можете це вдома сказати їй прямо в очі, не буде соромно?

- Скажу, не проблема...

Втім, за словами політика - проблема.

- Насправді - проблема і величезна. Коли в країні тисячі крадуть мільйонами, а мільйони крадуть тисячами, і триває це щодня, щомісяця, роками, навіть під час війни триває, то така країна - не має майбутнього.

Патріотизм дійсний, не показний, насправді починається зі сплати податків. Усіма! І тисячами нагорі, і мільйонами внизу.

Хто податків не платить - не є ні громадянином, ні патріотом, навіть коли щогодини гімн співатиме, завершуючи голосним Слава Україні! - пояснив він.

Зв'язок з Обуховом.

Дружина Юлія Мостова володіє двома земельними ділянками в Обухівському районі (з 2003 та 2006 років) та дачним будинком.

Читайте також: