Відпочинок на вихідних: до ТОП-10 потрапили 4 локації на Обухівщині

Відпочинок на вихідних: до ТОП-10 потрапили 4 локації на Обухівщині
20:32 10.04.2021

Щоб добре відпочити і побачити цікаві місця, не обов’язково їхати далеко. На Обухівщиніє чимало місць, куди варто поїхати хоча б для того, щоб переконатися, що такі природні чудеса існують не тільки за кордоном, але і в Україні.

Про це йдеться у нарисі "Куди поїхати недалеко від Києва: 10 цікавих місць для відпочинку на вихідних" на online.ua, передають Хроніки Обухова.

Серед них 4 з Обухівщини. Це:

Блакитне озеро у Підгірцях

У селі Підгірці знаходиться озеро з блакитною і бездоганно чистою водою. Берегова територія ділиться на платну і безкоштовну, йдеться у повідомленні.

Українка

Знайомство з Українкою краще за все почати з відвідин Дівич-Гори, звідки відкривається прекрасний вид на Дніпро. У цьому населеному пункті є набережна і міський пляж, де можна чудово провести час в компанії друзів або з сім’єю. Прямо там можна орендувати яхту або човен і прогулятися по Дніпру, впевнений автор.

Витачів

Недалеко від Києва є мальовниче селище Витачів з давньою історією. З цього села відкривається один з найкрасивіших видів на Дніпро. Витачів, Трипілля та Халеп’я формують трійку популярних туристичних локацій вздовж Канівського водосховища. Витачів — ідеальне місце для тихого відпочинку на лоні природи, розповів він.

Халеп’я

Це село, в якому відкриваються найнеймовірніші види на Дніпро. На перший погляд воно здається нудним, але якщо придивитися до пейзажів, то вони заворожують. Озеро Халеп’я вважається одним з найчистіших в Київській області. Знаходиться воно серед дійсно мальовничих пейзажів, що нагадують гірські. Вода в озері Халеп’я — завжди чиста і прохолодна. У Халеп’я можна поїхати на рибалку або відправитися туди в турпохід з наметами. Тут є простір як для активних і рухливих ігор, так і для пасивного відпочинку — купатися в озері можна, засмагати біля нього, додав він.