Пошук

Військові подякували обухівським волонтерам за подарунки

Військові подякували обухівським волонтерам за подарунки

Військові подякували обухівським волонтерам за подарунки до свят.

Про це йдеться у повідомленні Арміїinform, передають Хроніки Обухова.

За інформацією видання днями до окремого батальйону морської піхоти, що виконує бойові завдання у районі ООС, волонтери з Київщини відправили зимові маскувальні сітки, смаколики та ще безліч усіляких дарунків.

Два тижні тому в мережі Фейсбук ми оголосили про збір подарунків для наших захисників до Дня Збройних Сил України та святого Миколая, – розповідає голова громадської організації «Материнське серце» Віра Іщенко. – Першими відгукнулися на цей заклик кілька колективів навчальних закладів Обухова, переважно – де навчаються діти волонтерів. Особливо результативно попрацювали педагогічний і батьківський колективи дитсадка «Світлячок»: кожна група зібрала для воїнів солодощі, оформила це малюнками і написаними побажаннями.

Сплели на замовлення морських піхотинців білі масксітки. Спочатку надіслали найважливіше, сітки. А потім – решта: все до ладу розсортували, перемотали та надійно спакували. І ось на передову поїхало 5 великих ящиків із смаколиками й малюнками, а також чай, кава, теплі плетені шкарпетки від волонтерів Валентини Дяченко і Лариси Ярмолюк, натільна білизна від Катрусі Качан і електрочайник від Володимира Кучми.

Волонтерські дарунки прибули на передову, як і завжди, своєчасно. Сніг тут ще не випав, але до нього вже готові: сітки роздали по підрозділах, і морпіхи готові будь-якої миті натягнути їх замість літніх.

Ми щиро вдячні волонтерам з Обухова, від яких щойно отримали це відправлення, і які надіслали ще купу всього, – говорить командир відділення зв’язку мінометної батареї старший матрос Лариса Мала, сама колишня волонтерка, яка протягом семи довоєнних років вела передачу про військо «Полігон» на Запорізькому обласному телебаченні, в 2014-2015 роках активно займалася волонтерською діяльністю, а у 2016-му змінила підбори на берці й стала першою у цій військовій частині жінкою-військовослужбовцем.

Читайте також: