Військовослужбовця судять за подвійне вбивство в Обухівському районі

Військовослужбовця судять за подвійне вбивство в Обухівському районі
12:02 16.03.2023
У Шевченківському суді Києва розглядають справу Андрія Остаповича, командира третього стрілецького відділення військової частин А7293.

Про це пише "Судовий репортер", передають Хроніки Обухова.

Вранці 8 квітня 2022 року Остапович зі своєю співмешканкою приїхали в село Рославичі Обухівського району і відпочивали у своїх знайомих, вживаючи спиртне. Близько 13.45 Остапович із подругою начебто поїхали машиною до сільського продуктового магазину, щоб докупити алкоголю, але виявилося, що там перерва, йдеться у повідомленні.

Повертаючись до будинку своїх друзів, Остапович нібито на великій швидкості промчав мимо зупинки громадського транспорту. Біля зупинки в той час перебували двоє місцевих жителів Руслан Тугай, який сидів у машині, і спілкувався з Вікторем Бойко, який був поруч на велосипеді, тримаючи за повідок собаку.

Остапович начебто не впорався з керуванням, пропустив поворот і зʼїхав на ґрунтову дорогу, де зупинився на відстані 100 метрів від Тугая і Бойка. Останні, за версією слідства, вирішили підʼїхати до Остаповича, щоб зʼясувати, що сталося і чи потрібна допомога. Бойко спілкувався із водієм через приспущене вікно автівки, а Тугай стояв за кілька метрів далі.

Під час розмови, як написано в обвинувальному акті, між Остаповичем і Бойком «на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин виник конфлікт». Військовий відкрив водійські двері своєї машини, вийняв із кобури пістолет та зробив по три постріли у Тугая і Бойка.