Пошук

Вирішив придбати ялинку в Обухові - перевір її легальність

Вирішив придбати ялинку в Обухові - перевір її легальність

Згідно зі статистикою біля 40% українців віддають перевагу "живій" ялинці. Якщо Ви живете в Обухові і належите до їх числа, не йдіть з сокирою до найближчого лісу, не культивуйте жлобство і порушення закону.

Всього майже 80% українців мають намір поставити новорічну ялинку вдома: 40% живу і 38% – штучну, передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

  • За інформацією Держлісагентства, цього року живі новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами: самоклейкими етикетками або пластмасовими бирками-стяжками. Ці засоби розриваються під час спроби їх зняти, що виключає їх повторне використання.
  • Етикетки, бирки містять індивідуальний номер і відповідний йому штрих-код, який заноситься до системи електронного обліку деревини.
  • Перевірити можна на сайті OPEN.UKRFOREST.COM.
  • У системі можна знайти інформацію про постачальника ялинки, його підпорядкованість і форму власності. У разі, якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.
  • Також кожен покупець може перевірити походження новорічної красуні за допомогою мобільного додатку для Android Ялинка.info.

Після того, як ви переконалися, що ялинка продається легально, можна безпосередньо приступити до вибору новорічного дерева.

Читайте також:

Коментарі