Пошук

Виробництво екологічних брендованих пакетів

Виробництво екологічних брендованих пакетів
PR Публікація розміщена на правах реклами

Брендовані пакети – один із ефективних і при цьому доступних методів маркетингу, коли один логотип з'являється на очах у тисяч перехожих. Кульки з логотипом були і до цього, проте приклади, що біорозкладаються, чудово заявляють про екологічну орієнтованість компанії або бренду.

Важливо, щоб зображення було якісним та довговічним. Виготовлення пакетів із логотипом запропонує торгова марка МПАК. Фахівці виробляють еко пакети з повнокольоровим фотодруком, нанесеним методом флексографії.

Що таке біологічний пакет?

Біо пакет – це упаковка, доступна для компостування у домашніх чи промислових умовах. З чого роблять еко пакети, щоб таке стало можливим?

Секрет у використанні натуральних матеріалів: кукурудзяний або картопляний крохмаль. Звідси такі переваги:

 • Еко-пакети деградують тільки на природні складові: вуглець, вода, біомаса;
 • розкладаються під впливом мікроорганізмів. Зазначимо, що компостування можливе із застосуванням спеціальних засобів;
 • повністю зникають кілька років, на відміну повністю синтетичних аналогів;
 • дозволено для використання на території України.

Виготовлення пакетів з логотипом потребує дещо великих витрат, проте це зовсім невелика ціна за можливість уникнути екологічної катастрофи у найближчому майбутньому.

Технологія виробництва біологічних пакетів

Як роблять еко пакети? Розберемося у цьому докладніше:

 • Гранули з біорозкладного матеріалу завантажуються в екструдер. Далі вони перетворюються на в'язку масу, яку пропускають через спеціальний фільтр і продавлюються через отвір для отримання рукава.
 • Отриманий рукав роздмухується повітрям. Цей процес дозволяє регулювати розмір плівки та її товщину. Для «майок» формуються бічні складки.

Отримана плівка намотується у рулони.

 • Брендовані пакети обов'язково обробляють коронарним зарядом для гарного зчеплення з фарбою.
 • Зображення наноситься флексографічними машинами, а сам метод називається флексодруком. Саме він кращий, тому що дозволяє нанести привабливе повнокольорове зображення.

Необхідні компоненти для виробництва біологічних пакетів

 • Якщо говорити простими словами, то для створення пакету, що біорозкладається, необхідний качан кукурудзи. У процесі складних переробок та хімічних реакцій виходить необхідні матеріали.
 • Як роблять еко пакети? Для отримання необхідних гранул спочатку видобувається молочна кислота із кукурудзяного крохмалю. Далі синтезується полілактид (ПЛА), який і є ті гранули, що засипаються в екструдер.
 • Зазначимо, що пакети брендовані з ПЛА поступаються властивостям міцності, прозорості конкурентам зі звичайного пластику, проте різниця не така вже й суттєва, враховуючи шкоду, яку завдає вічний пластик.

Устаткування для виробництва брендованих еко пакетів

Виготовлення пакетів із логотипом передбачає використання високотехнологічного обладнання для кращого результату. Також це гарантує відсутність шлюбу та можливість виробництва необхідної кількості продукції точно вчасно.

Торгова марка МПАК запропонує виготовлення брендованих пакетів із біорозкладного пластику якраз на такому обладнанні. Фахівці нададуть необхідну консультацію щодо особливостей, нюансів виробництва, а також підкажуть, яку упаковку вибрати, щоб не потрапити під штрафи за новим законом.

Читайте також: