Пошук

Висаджені Малишком каштани ростуть до цих пір

Вже більше століття минуло із дня заснування обухівської школи №1, але всім відомо, що вона прославилася завдяки поету Андрію Малишку, який навчався тут. Навіть каштани, які були висаджені юним піснярем та його однокласниками, і досі квітнуть навесні щороку у дворі навчального закладу.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посилання на Фейсбук-сторінку "Барду".

17 лютого 1970 року поета не стало і вже 18 лютого, тобто на наступний день, постановою ЦК Компартії України нашій школі було присвоєне ім'я Малишка. І з того часу ми носимо це почесне ім'я, - розповідає Марина Мигаль, директор школи № 1 ім. А. Малишка.

В 2019 році школа стала Академічним ліцеєм №1 ім. А. Малишка. В грудні 2020 року ліцей став опорним закладом.

Крім предметів, які вивчають в інших звичайних навчальних закладах освіти, тут учні отримують деякі навчальні бонуси.

Так, вже з 2 класу дітям ввели такий важливий для сучасної людини курс фінансової грамотності. Дітей вчать користуватись грошима свідомо та розподіляти свій бюджет.

З 8 класу діти отримали додатковий курс - креслення.

З 10 класу діти самостійно обирають профіль навчання.

Також учні навчаються танцям.

Тут діють інклюзивні класи для дітей з особливостями. Створена ресурсна кімната.

Для батьків майбутніх першокласників започаткували курси, на яких розповідають про традиції закладу та додаткові гуртки.

Ліцей може похизуватись навіть власним телебаченням. Заклад брав учать у "Шкільному бюджеті", виграв та отримав суму на придбання техніки для покращення роботи шкільного телебачення «Малишко TV».

Читайте також: