Пошук

Влада підвищила пенсійні гарантії добровольцям тероборони

Влада підвищила пенсійні гарантії добровольцям тероборони

Українська влада підвищила пенсійні гарантії для осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад.

Про це повідомив міністр соціальної політики Марина Лазебна, передає УП.

Особи, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для військовослужбовців з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, йдеться у повідомленні.

Крім того:

  • У разі загибелі добровольців ТрО під час виконання завдань, необхідних для забезпечення оборони України, членам їх сімей також надано право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для членів сімей загиблих військовослужбовців.
  • Крім цього, особам, які входять в склад добровольчих формувань територіальних громад та беруть безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, надано право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.

Ці зміни набрали чинності з 21 березня 2022 року.

НА ФОТО: БІЙЦІ ТЕРОБОРОНИ КИЄВА НА СТРІЛЬБАХ, ФОТО ЕЛЬДАРА САРАХМАНА, УП

Читайте також: