Пошук

Водолази знайшли біля Обухова тіло пенсіонера: його шукали тиждень

Водолази знайшли біля Обухова тіло пенсіонера: його шукали тиждень

За цей тиждень в Обухівському районі було виявлено тіла вже двох потонувших осіб. Так, двоє чоловіків потонули, один в місті Українка, інший в селі Красне Перше.

Про це повідомили в Обухівському РС ГУ ДСНС України у Київській області, передають Хроніки Обухова.

Разом з тим, на початку лютого до поліції Обухівського району надійшла заява про зникнення 60-річного жителя села Красне. Чоловік пішов у невідомому напрямку після сварки з односельцем, розповіли у прес-службі поліції Київської області.

За фактом зникнення чоловіка поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України і одразу розпочала проводити оперативно-розшукові заходи щодо встановлення місцезнаходження пенсіонера.

- На пошуки чоловіка були залучені поліцейські патрулі, кінологи, громадськість, проінформовані засоби масової інформації.

Майже тиждень тривали його пошуки. Працівники поліції провели низку необхідних заходів і під час відслідковування камер відеоспостереження встановили, що чоловік сам пішов у напрямку місцевої водойми.

На цьому етапі до пошуків долучились водолази-рятівники Державної служби надзвичайних ситуацій. Професійно, у складних погодних умовах, під кригою, їм вдалося відшукати тіло розшукуваного чоловіка.

Для встановлення причин смерті тіло пенсіонера направлено на проведення судово-медичної експертизи, - розповіли правоохоронці.

Читайте також: