Пошук

Волонтер-мандрівник розповів про "обухівські зустрічі"

Волонтер-мандрівник розповів про "обухівські зустрічі"

Волонтер дійшов пішки з Києва до Запоріжжя, щоб зібрати таким чином мільйон гривень для потреб захисників України, бійців ЗСУ. Молодий чоловік подужав понад 500 км, пройшовши повз близько 50 міст і сіл у 6 областях.

Про це 31 липня передав тимчасово виконуючий обов'язки мера Запоріжжя, депутат Анатолій Куртєв у своєму Facebook, передають Хроніки Обухова з посиланням на rbc.ua.

Офіціант в одному з київських кафе Женя Целік став активно займатися волонтерською діяльністю після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Хлопець також поставив перед собою амбітну мету: пройти пішки зі столиці до Запоріжжя, щоб зібрати мільйон для допомоги українському війську. У дорогу Євген відправився вранці 7 липня, з 15-кілограмовим рюкзаком з туристичним спорядженням і наметом за плечима.

В перший же день він пошкодив собі коліно, а на другий день дійшов до села Стайки Обухівського району, де його запросили до себе гарні люди - справжня козацька сім’я, яка живе там вже шість поколінь. Женю прийняли як рідного, дали йому медикаменти і фіксатор на коліно та запропонували відпочити, - розповів Куртєв про подорож волонтера.

Читайте також: