Пошук

Все для водіїв: в Україні можуть змінити норми будівництва доріг

Все для водіїв: в Україні  можуть змінити норми будівництва доріг

У Міністерстві розвитку громад і територій обговорюють проєкт зміни Державних будівельних норм щодо автомобільних доріг.

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій, передають Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

Зміни пропонується ввести до ДБН «Автомобільні дороги. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво». Документ пропонує оновити вимоги до автомобільних доріг, щоб підвищити безпеку водіїв.

У Мінрегіоні пояснюють, що запропоновані зміни стосуються розташування дорожніх огорож на дорогах загального користування та освітлення доріг міжнародного значення, а також влаштування пішохідних переходів та розв’язок в різних рівнях на автодорогах загального користування.

Зокрема, розроблена таблиця для проєктування транспортних розв’язок. Вони діляться на класи відповідно до категорій доріг на перетинах, а також інтенсивності руху. У ДБН надаються варіанти пристрою перехідно-швидкісних смуг в залежності від різних умов перетину потоків.

Читайте також: