Пошук

Всіх звинувачує та риється в спідній білизні: Дубінський поводиться, як кинута наречена

Всіх звинувачує та риється в спідній білизні: Дубінський поводиться, як кинута наречена

Народний депутат Олександр Дубінський виключений з партії «Слуга народу». Також його зняли з посади голови Київської обласної "СН". Він потрапив під санкції США. Нацбанк попередив банки про ризики співпраці з Дубінським. І він продовжує звинувачувати інших. Так, він закидає ОП причетність до витоку розмови Порошенка і Байдена. Напевно, це реакція Олександра на складний життєвий період.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Українську Правду.

Голова фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія назвав домислами звинувачення з боку нардепа Олександра Дубінського про нібито причетність офісу Зеленського до витоку розмови Порошенка і Байдена.

Глава фракції СН вважає, що останні висловлювання Дубінського пов'язані з важким періодом життя. Щодо походження так званих "плівок Деркача", Арахамія сказав, що це видніше спецслужбам США.

Дубінський поводиться, як кинута наречена. Звинувачує всіх у всьому, ображає, риється в спідній білизні, замість того, щоб подивитися в дзеркало, усвідомити свої помилки і визначитися, як жити далі. Я з розумінням ставлюся до цього важкого періоду життя свого колишнього колеги і сприймаю це поки, як ознаки весняної депресії в зв'язку з важкими життєвими обставинами, - зазначив Арахамія.

Що стосується плівок Деркача - краще, ніж американські спецслужби, ніхто не скаже про причини і джерела їх походження. Все інше - це домисли "мамкиних розслідувачів", вважає голова фракції партії "Слуга народу".

Читайте також: