Пошук

Як мешканці Обухова можуть зменшити витрати на електроенергію до 50%?

Як мешканці Обухова можуть зменшити витрати на електроенергію до 50%?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Щоб заощадити до 50% на рахунках за електроенергію, достатньо змінити деякі побутові звички та використовувати енергоефективні прилади.

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO ділиться топ-10 порадами, що допоможуть зменшити сімейні витрати на електроенергію та зекономити тисячі гривень на рік:

1. Замініть лампи розжарювання на енергоощадні LED-лампи. Звичайна лампа споживає в середньому 100 Вт за годину роботи. У той же час світлодіодні (LED) – усього 8-12 Вт, а яскравість дають таку ж. Крім того, вони працюють до 9 років без заміни, безпечні та не містять ртуті на відміну від люмінесцентних ламп.

2. Використовуйте місцеве освітлення. Люстра посередині кімнати недостатньо висвітлює далекі кути з робочими зонами, тож невеликі світильники стануть виходом з положення та зекономлять кошти.

3. Вимикайте світло, коли виходите з кімнати. До цього потрібно також привчати дітей.

4. Не залишайте електроприлади ввімкненими в розетку. Навіть в режимі очікування телевізор або комп’ютер споживають енергію.

5. Використовуйте двозонний електролічильник. З ним ви сплачуєте за електрику вдень за звичайною ціною, а за спожиту з 23 вечора до 7 ранку – в два рази дешевше. Такі лічильники одразу з послугою заміни та постановки на комерційний облік, в тому числі для мешканців Київської області, можна замовити через інтернет у складі енергоефективних наборів від YASNO.

6. Обирайте побутову техніку класу енергоефективності А та вище. Економія від таких приладів може складати до 30% у порівнянні зі старими моделями.

7. Правильно розмістіть холодильник. Відстань від стіни повинна бути не менше 5 см, а сам холодильник не можна розташовувати біля приладів опалення чи плити. Страви слід охолоджувати до кімнатної температури, перед тим як ставити в холодильник.

8. Встановіть бойлер на мінімально прийнятний рівень підігріву води. Крім того, закривайте крани і відключайте водонагрівач повністю, коли довго не використовуєте його або залишаєте квартиру.

9. Зачиняйте вікна і двері під час роботи кондиціонеру. Це стосується також й обігрівача. До того ж, обирайте прилади залежно від площі кімнати, щоб їм не доводилось посилювати потужність і витрачати зайві кіловат-години.

10. Встановіть домашню сонячну станцію та станьте енергонезалежними, якщо мешкаєте у приватному будинку. Просьюмери – це домогосподарства, що встановили власні електростанції і використовують вироблену електроенергію для власних потреб, а залишок продають в мережу, заробляючи на «зеленому» тарифі.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Читайте також: