Пошук

Як мешканці Обухова зможуть додатково заощадити на продуктах

Як мешканці Обухова зможуть додатково заощадити на продуктах

Мережа супермаркетів АТБ випустила разом із Райффайзен Банк Аваль та Visa власну платіжну картку АТБ-Pay.

Вона надаватиме додаткову 5% знижку на акційні товари, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

Особливість картки – можливість отримувати додаткову 5% знижку на акційні товари зі спеціальними цінниками у мережі АТБ. Наприклад, якщо акційна ціна кави звичайною вартістю 215 гривень у супермаркеті становить 173 гривні, то з карткою АТБ вона коштуватиме 164,35 гривні.

Оформити картку можна поки що у мережі АТБ у Запоріжжі, а в інших регіонах – у відділеннях Райффайзен Банк Аваль. Якщо оформити картку типу Visa Reward, то її обслуговування буде безкоштовним. Це картка для отримання бонусів за покупки. За більш універсальну картку типу Visa Gold доведеться платити 36 гривень на місяць, якщо сума покупок щомісяця не перевищуватиме 2000 гривень або залишок на картці буде меншим за таку ж суму.

В АТБ тверджують, що вже видали понад 50 тисяч карток. Загалом АТБ оцінює свою аудиторію у 22 мільйона людей. Згодом планують запустити мобільний застосунок.

Наше завдання – не просто емітувати мільйони карток, а зробити її основною банківською карткою для клієнта, – заявляє гендиректор компанії Борис Марков.

В мережі АТБ не було карток лояльності, на відміну від багатьох інших мереж супермаркетів.

Читайте також: