Пошук

Як обрати ІТ-школу для дитини?

Як обрати ІТ-школу для дитини?
PR Публікація розміщена на правах реклами

ІТ-фахівці були і залишаються одними з найбільш високооплачуваних спеціалістів. Знайти роботу в цій сфері гарному фахівцю також нескладно.

За час пандемії рівень безробіття в Україні, як і в інших країнах, значно зріс. Офісних працівників скорочують, бізнес переживає скрутні часи, сфера послуг та торгівлі страждає без клієнтів, туризм ледь виживає. Все більше батьків замислюються, куди віддати дитину вчитися, щоб вона в майбутньому мала гідний заробіток і не сиділа без роботи.

Чому IT?

  • затребувана високооплачувана професія;
  • можливість працювати на закордонний ринок;
  • оплата праці в доларах чи євро (прив’язка до курсу);
  • професія майбутнього. Усе більше сфер, де технології здатні замінити людський ресурс. Отже, попит на спеціалістів в IT-сфері лише зростатиме. Адже хтось повинен налаштовувати і програмувати гаджети і роботів;
  • можливість працювати віддалено. Часи, коли всі працювали з 9 до 18 і 5 днів на тиждень, відходять у минуле. Заробляти добре можна й працюючи у комфортних домашніх умовах або на узбережжі океану.

На що звертати увагу, обираючи IT-школу?

Різноманітність напрямів. В IT працюють не лише програмісти, а й системні адміністратори, тестувальники, аналітики, WEB-дизайнери тощо. Обирайте заклад, який не обмежується одним напрямом навчання.

Поцікавтеся, з чого складається навчання. Теорія + практика є найвдалішою формулою навчання.

Комплексний підхід до навчання. Крім професійного розвитку, добре, якщо вашу дитину навчатимуть основам бізнесу та розвиватимуть логічне та креативне мислення.

Не обирайте заклад-однодненку. Поцікавтесь, як довго існує навчальний заклад, скільки там працює викладачів та їхнім досвідом. Вони мають бути саме практиками. А не лише теоретиками.

Підхід до дитини. Обирайте саме той заклад, де викладачі «заточені» на навчання дитини. Адже до навчання дорослого та до навчання дитини – зовсім різні підходи.

Logos Kids Academy (https://kyiv.lgs-kids.com/) має досвід навчання в сфері ІТ 9 років та понад 25 000 випускників. Спеціалізується на навчанні дітей та підлітків віком 7-16 років. Стаціонарний та онлайн формат навчання. Літні та зимові табори.

Програмування вчить дитину мислити, а це одна з ключових практичних навичок, яка потрібна кожній людині для успішного майбутнього. Подбайте про впевнене майбутнє вашої дитини, а досвідчені викладачі Logos Kids Academy допоможуть вам в цьому!

Читайте також: