Пошук

Як отримати доступ до швидкого інтернету на дачі та в сільській місцевості

Вільний доступ в інтернет - це не розкіш, а данина часу. Важко уявити сучасну людину, яка віддає перевагу спілкуванню з рідними, друзями та близькими відлюдництвом. Виробники мережевого обладнання йдуть назустріч споживачам, пропонують гідні варіанти підключення до Всесвітнього павутиння.

Не всі маленькі населені пункти України можуть похвалитися якісним дротовим інтернетом. У такому разі зупиняються на послугах мобільних 4G операторів.

Популярні провайдери України: Киевстар, Vodafone Україна та lifecell пропонують безлімітний інтернет. Такий вид послуг передбачає доступ до відеоконтенту, можливість обмінюватися масивними документами, спілкуватися в соціальних мережах, використовувати сучасні автономні пристрої автоматизації, на кшталт "Розумний дім" без обмежень у часі та трафіку. При виборі крім вартості враховують зону покриття, від якої безпосередньо залежить якість зв'язку.

Перш ніж вирішувати питання про підключення до глобальної мережі, необхідно визначити розташування базових станцій мобільних операторів і відстань до користувача, що допоможе грамотно підібрати комплект мережного обладнання.

Обов'язкова умова - наявність 3G/4G роутера, що працює в стандартах зв'язку третього і четвертого покоління, що підтримує частоти 1965-1980 / 2155-2170 МГц для 3G, і 1800 МГц, 2600 МГц для 4G LTE, з SIM-картою , Vodafone, Киевстар, Lifecell.

Формат СІМ карти вибирається згідно з характеристиками пристрою. Модем не потребує жодних налаштувань, підтримка технології Plaq&Play гарантує автоматичне встановлення драйверів вже при першому підключенні. Пристрій забезпечить якісне з'єднання для одного користувача.

Щоб підключити всі домашні гаджети, буде потрібно роутер. Маршрутизатор створить бездротову локальну мережу Wi-Fi. Його підбирають залежно від потреби підключень та радіусу дії, узгоджуючи з технічними характеристиками пристрою.

При видаленні базового передавача більше 20 км обладнання не впорається з встановленням стабільного з'єднання. У цьому випадку набувають зовнішньої антени спрямованої дії. Бажано, щоб антена та модем підтримували технологію MIMO 2×2, що дозволить збільшити швидкість завантаження у 2 – 2,5 рази. Антена встановлюється на даху або фасаді будівлі, або на щоглу, що направляється, направляється суворо на базову станцію мобільного провайдера.

Читайте також: