Як обрати найкращий сорт капусти
18:00 01.05.2023
Як обрати найкращий сорт капусти
Євгенія Рубан
Євгенія Рубан
Читать на русском

Капуста - невід'ємна частина будь-якого городу, її вирощують майже всі господині. Проте виростити капусту не так і просто.

Про те як отримати гарний врожай капусти “Хронікам Обухова” розповідає портал "Земляк".

Для того аби виростити гарний урожай капусти важливо обрати правильний сорт. Це один із ключових факторів, який впливає на якість врожаю. При виборі сорту/гібриду капусти потрібно враховувати регіон вирощування, тип ґрунту, враховувати стійкість до хвороб і шкідників.

Загалом, виділяють наступні сорти капусти:

  • Ранні - вважається, що вони мають найкращі смакові якості. Але вони мають невисоку врожайність і непридатні для зберігання. Окрім цього ранні сорти найбільш вразливі до хвороб. Збір урожаю проводять у червні.
  • Середньостиглі - вони мають більшу врожайність та стійкіші до хвороб. Але середньостиглі сорти капусти не зберігаються довго. Збір урожаю — серпень.
  • Пізньостиглі - вважається, що вони зберігаються найдовше, а також мають високу врожайність та найкращу стійкість до хвороб. Урожай збирають протягом вересня-жовтня.

Найкращими сортами білокачанної капусти називають:

  • Ранньостиглі: Ринда, Тобия, Козачок, Таурус, Червнева, Експрес, Сюрпрайз;
  • Середньостиглі: Компас, КС 60, Глорія, Хонка, Аванте;
  • Пізньостиглі: Агресор, Мара, Амагер, Мегатон, Білосніжка.

Нещодавно ми писали, як подбати про фруктовий сад навесні. Ми розповідали про те, як обрати саджанці та місце посадки рослин, а також про підживлення плодових дерев.

Погода