Пошук

Як отримати субсидію в Обухові

Як отримати субсидію в Обухові

Тарифи зростають, і все більше людей мають борги за комунальні послуги.

Щоб отримати субсидію потрібно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської міської ради.

Куди звертатись для призначення субсидії

Для оформлення субсидії онлайн треба перейти за посиланням ,,Оформлення субсидії онлайн” на сторінці.

У паперовому вигляді заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.

Які документи подаються

Громадянин надає:

  • заяву про призначення та надання житлової субсидії,
  • декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

На який термін надається субсидія

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня) та опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).
Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення розраховується у квітні та жовтні з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Читайте також: