12:40 18.05.2023
Реклама
Ірина Юхимчук
Ірина Юхимчук

Професійні викладачі допоможуть вам покращити навички німецької мови та підготувати вас до викликів, з якими ви зіткнетеся при навчанні чи на роботі в Німеччині.

Гнучкий та доступний варіант: курси німецької мови онлайн - дає можливість студентам вчитися у власному темпі та в зручний час. Структурована програма, яка допомагає розвивати навички читання, письма, мовлення та розуміння німецької мови.

Онлайн-школа німецької мови Аура вже шість років навчає мови. Має безліч задоволених студентів та позитивних відгуків. Викладачі школи з вищою освітою та рівнем володіння мовою не нижче С1. Ви можете обрати:

  • Курси для початківців, які допоможуть вам оволодіти основними мовними навичками та граматикою німецької мови;

  • Курси для середнього та високого рівня, що дозволять вам покращити свої знання німецької мови, розширити словниковий запас та розвинути навички спілкування;

  • Курси, спрямовані на розвиток мовних навичок у конкретних галузях, таких як медицина, технічні науки, бізнес тощо. Це може бути корисним для отримання роботи в конкретній сфері в Німеччині;

  • Підготовка до міжнародних іспитів з німецької мови, таких як Goethe-Zertifikat або TestDaF, які можуть бути необхідні для вступу до університету чи отримання роботи;

  • Консультації та підтримка студентів під час навчання;

  • Вільний доступ до навчальних матеріалів та ресурсів для самостійного опрацювання матеріалу, якщо ви пропустили заняття;

  • Курси для підлітків та дітей від 5-ти років.

Аби швидше заговорити німецькою, ви зможете практикуватись з носієм мови у розмовному клубі. Є можливість корпоративного навчання для співробітників.

Онлайн-школа німецької мови надає допомогу з працевлаштуванням в Німеччині, пропонуючи спеціалізовані курси або модулі з фокусом на мовні навички, необхідні для успішного працевлаштування.

В школі найоптимальніший час тривалості уроку на курсі, за який засвоюється та практично закріплюється новий матеріал:

  • 90 хвилин для дорослих

  • від 30 до 60 хвилин для дітей, в залежності від віку

Почати навчання дуже легко: на сайті можна записатись на пробний урок, з вами зв’яжуться аби підібрати відповідний курс і узгодити зручний час та дату початку навчання. Після знайомства з викладачем та підписання договору, ви матимете доступ до приватної групи в Telegram. Все, можна починати навчання.

З тарифами на навчання можна ознайомитись на сайті. Якщо ви не задоволені результатом в перші п’ять тижнів – вам гарантовано повернуть кошти.

Погода