Як працювати під час воєнних дій: досвід компанії ENSO
11:03 19.10.2022
Реклама
Як працювати під час воєнних дій: досвід компанії ENSO

Багато компаній, що працюють у сфері будівництва, з початком війни ненадовго призупинили свою діяльність. Не стала винятком і ENSO. Тим не менш, вже з 26 серпня вона відновила свою діяльність. На сьогодні всі процеси з доставки будматеріалів працюють в стандартному режимі.

Війна – серйозне випробування для будь-якого бізнесу. Девелоперська компанія ENSO після повномасштабного вторгнення РФ призупинила виконання будівельних робіт. Але наприкінці літа її керівництво повідомило про прагнення якнайшвидше відновити процеси для відбудови Києва. На сьогодні клієнти компанії вже можуть звертатися до її офісу. ENSO – знову повноцінний учасник ринку нерухомості столиці.

Головне, що зробили фахівці компанії – відновили безперебійність логістичних процесів. Будматеріали знов постачаються на будівельні майданчики своєчасно і в необхідному обсязі. Також повернулася можливість здійснення платежів за договорами розтермінування.

Що стосується швидкості виконання робіт, вона, звісно, не така, як до початку війни. Однак вже існують всі передумови для її нарощування. Поступово будуть підвищуватися обсяги будівництва, і вже через декілька місяців вони стануть такими, як до ворожого вторгнення. Тим часом керівництво ENSO також не гаяло часу. Фахівці компанії, під час вимушеної паузи в діяльності, займалися підготовкою оптимального в нових умовах плану робіт.

Як війна вплинула на роботу компанії

Головним викликом стала недостатня кількість фахівців у декотрих підрядних організаціях. Тому на багатьох будмайданчиках працюють майстри-новачки, недостатньо знайомі з проектами. Але через деякий час вони, звісно, вже починають добре в них розумітися.

Забудовник ENSO звертає увагу своїх клієнтів на те, що сьогодні компанія отримує матеріали для роботи лише після повної передплати. Це пов’язано з тим, що сучасна Україна продовжує залишатися ризиковим регіоном. Крім того, зросла собівартість будматеріалів вітчизняних і іноземних виробників. Не дивлячись на це, вони постачаються в повному обсязі.

Компанія успішно адаптувалася під нові реалії. Її спеціалісти, які працюють в офісі та дистанційно, готові обслуговувати всіх клієнтів та вирішувати будь-які їхні питання. Тому можна сказати, що усі виклики було успішно подолано.

Погода