Пошук

Як правильно вибрати постільну білизну в магазині "Домашній"?

Як правильно вибрати постільну білизну в магазині "Домашній"?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Текстильні вироби, які ми використовуємо для облаштування спального місця - саме так можна більш розширено описати постільну білизну. Вона пропонується у наборах зі стандартною комплектацією.

Обов'язкові елементи - простирадло, підковдра, наволочки. А ось їх кількість може бути різною. Так, в сімейних комплектних дві підковдри. А турецькі виробники часто пропонують набори з 4-ма наволочками.

Є й інші цікаві комплектації. Наприклад, простирадло може бути на гумці і бути відсутньою підковдра. Справа у тому, що від традиційного складу наборів деякі виробники відходять, замінюючи, на їх погляд, більш практичними і затребуваними варіантами. Постільна білизна у магазині "Домашній" представлена у різній комплектації. Тому інтернет-магазин - відмінна торгова площадка, щоб познайомитися з усіма сучасними варіантами. Сайт пропонує продукцію від українських, турецьких брендів і спільних підприємств. Українські фабрики шиють набори з традиційним наповненням. Стандартний комплект постільної білизни складається з 4-х позицій: простирадла, підковдри, двох наволочок. У підлітковому комплекті наволочка одна. Але є українські бренди, які готові за тією ж вартістю пропонувати текстиль з більш повним та універсальним наповненням. Так, ТМ LARA відшиває двоспальну, євро і сімейну постільну білизну з 4-ма наволочками. Причому вони різних розмірів: 2 - 50х70 см, 2 - 70х70 см.

Багато господинь, оцінивши таку повну і зручну комплектацію, вже давно перейшли на спальний текстиль тільки від цього виробника. Ця постільна білизна в магазині "Домашній" також представлена. Знайти потрібний комплект постільної білизни вам допоможе фільтрація за розміром, кольором, матеріалом, тематикою малюнка. У колекції бренду представлені дуже різноманітні за оформленням комплекти. Ви з легкістю підберете варіант для дорослих і дітей.

Вибір ідеального набору залежить не тільки від комплектації, але і відповідності розміру, м'якості тканини, якості пошиття. Такі виробники, як LARA, Вілюта, ТАГ давно працюють на ринку України і гідно показали себе за усіма вищезазначеними параметрами. Купуючи постільну білизну цих фабрик ви отримаєте комплекти гідної якості: виготовлені точно за розмірами, з тканин, пофарбованих безпечними барвниками, які витримують безліч прань, при цьому виглядають ошатно і охайно багато років. На декілька років ви забудете про оновлення постільного текстилю, тому вибирайте в нейтральному, але приємному вам кольорі.

Читайте також: