Пошук

Як правильно заряджати планшет

Як правильно заряджати планшет
PR Публікація розміщена на правах реклами

Компактні та мобільні планшети набули великої популярності. Ці електронні пристрої широко використовуються також завдяки автономності. Заряду акумулятора вистачає на декілька годин безперервної роботи. Тривалість і термін служби батареї великою мірою залежить від того, як ви заряджаєте планшет. Як це правильно робити – у цій статті.

Оптимальний рівень зарядки

Розповсюджена помилка – чекати моменту, коли планшет повністю розрядиться. Це неправильний підхід, тому що в сучасних пристроях встановлюють літій-іонні батареї. На відміну від нікелевих, не треба допускати їхнього повного розрядження. Найбільш оптимальним рівнем зарядки вважається 70–80%. Можна підключати планшет до розетки, коли він розрядився лише трошки. Термін служби акумулятора значно зменшується, якщо залишити його на ніч. Слідкуйте за рівнем заряду та відключайте планшет вчасно. Це стосується пристроїв без вбудованого контролеру.

Скільки часу заряджати планшет

Це залежить від декількох факторів, серед яких головна ­– це ємність батареї. Якщо вона становить 6000 мА·год, гаджет зарядиться за годину, 1800 мА·год – за декілька. Також швидкість залежить від засобів, які ви використовуєте. USB-порт ноутбука чи ПК працюють дуже повільно. Ще один фактор – стан батареї. Якщо вона вже стара, зарядка триватиме дуже довго.

Можна замінити акумулятор, але краще купити новий планшет. На Eldorado.ua є великий вибір моделей. Ви можете відфільтрувати пропозиції за ємністю акумулятора..

Як часто заряджати

Не чекайте, поки девайс повністю розрядиться. Є прямий зв’язок між кількістю циклів розрядки-зарядки та тривалістю служби батареї:

  • повна – 500;
  • до 50% – 1500;
  • 75% – 2500;
  • 90% – 4500.

З цього можна зробити висновок, що не слід розряджати планшет нижче 50%, і тоді він буде довше служити.

Як правильно заряджати планшет
Як правильно заряджати планшет

Чи потрібна повна розрядка

Так, раз на місяць це необхідно для калібрування. Показники рівню заряду відображаються на екрані у вигляди шкали, символів чи цифр. Коли процес заряджання/розряджання проводиться багато разів, дані перестають бути точними. Щоб виправити це, треба відкалібрувати планшет – зробити так? щоб батарея повністю розрядилась.

Не перегрівайте пристрій

На холоді планшет швидко розряджається. Але й надмірна температура негативно впливає на роботу акумулятора. Тому тримайте планшет подалі від радіатора, не залишайте його під сонячними променями. Коли ставите на зарядку, знімайте чохол. Покладіть на тверду прохолодну поверхню замість м’яких меблів. Закрийте всі додатки, не тримайте пристрій в руках, а краще за все вимкніть його на час підзарядки.

Читайте також: