Пошук

Як продати автомобіль з пробігом в Обухові?

Як продати автомобіль з пробігом в Обухові?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Зовсiм не важливо з яких причин ви вирішили продати власне авто — через гостру потребу в коштах, або бажання змінити його на машину новіше, чи вище класом, для початку варто розібратися, які способи продажу актуальні сьогодні, і яким чином зробити це буде найшвидше та найвигідніше.

У великих містах продавати машину завжди легше через наявність авторинків та великої кількості покупців, а от при продажу авто в Обухові чи інших невеликих містечках можуть виникнути деякі складнощі. У цьому випадку актуальними варіантами продажу будуть наступні:

  • Трейд-ін. Найзрозуміліший та найпростіший спосіб позбутися старого авто. Суть такого продажу полягає в тому, що ви залишаєте свою машину в автосалоні, а натомість обираєте нову. Кошти за своє авто ви отримаєте у вигляді знижки на нову машину, проте варто бути готовим до того, що оцінка здійснюватиметься досить прискіпливо і буде значно заниженою.
  • Автоаукціон. Досить новий для України спосіб продажу машин із пробігом. Наразі проведення онлайн торгів лише набуває популярності, тож про його ефективність судити ще зарано. Торги проводяться за графіком визначеним організатором, і якщо протягом певного часу хтось із покупців пропонує ставку, яка для вас є прийнятною оформляється угода купівлі-продажу. Якщо ж покупця під час торгів не знайшлося, доведеться очікувати іншого аукціону і так до безкінечності.
  • Самостійний продаж. Розміщення об'яв на спеціалізованих сайтах та дошках оголошень усе ще залишається розповсюдженим варіантом продажу машин, але у маленьких містах він не завжди працює так, як хотілося б. Серед недоліків даного методу необхідність підготовки авто до продажу, безкінечне спілкування з потенційними покупцями та виїзди для показу машину, у різні кінці міста та навіть району.

Продаж швидко та вигідно: міф чи реальність

Насправді, у всіх способів продажу є ті чи інші недоліки, проте останнім часом набуває все більшої розповсюдженості послуга викупу авто, яка є найбільш зручною та комфортною для власника авто та дозволяє здійснити угоду дуже швидко.

Серед переваг автовикупу:

  • Швидка оцінка. Дізнатися яку суму готова запропонувати за вашу машину компанія можна вже в день звернення. Спеціаліст приїде в зручне для автовласника місце, здійснить огляд та одразу ж озвучить ціну, за якою може бути здійснена угода з продажу.
  • Повна конфіденційність. Дані продавця не розголошуються кінцевому покупцеві чи третім особам, тож угода з автовикупом є цілком безпечною і виключає шахрайство чи інші маніпуляції. Оформлення продажу відбувається згідно чинного законодавства у нотаріуса або в МРЕО, після чого одразу здійснюється розрахунок із продавцем у повному обсязі.
  • Найвигідніша ціна. Кінцева вартість за авто з пробігом у хорошому стані буде наближена до середньоринкової, у крайньому разі нижчою на 2-3%, але погодьтеся, це зовсім незначна плата за швидкість, зручність та безпечність.
  • Сотні задоволених клієнтів. 99 % клієнтів автовикупу залишаються задоволеними наданими послугами, адже їм вдається здійснити продаж машини протягом 1-2 днів, за бажаною ціною, та без будь-яких зусиль зі свого боку.
Читайте також: